Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursa'da MAgüc Öldü Mü?

trash_

Öne çıkan mesajlar

Benim deste berbat...arkadas benim desteden bisler alm1s bi k1sm1n1 geri koymam1s simdi de te alakas1z bi yerde nerde bilmiom üni ye gitti ben burda bozulmus desteme bi iki uyduruk bisey ekledim...
Abimin destesine kars1 koyan yoktu taa k1i arkadalar1 s1rf abimin destesini yenmeye cal1san özel bi deste yapmak için birlesene kadar ard1ndan sadecce en güçlü deste yesil deste oldu bu da An1l diye bi çocuun...

KAHROLSUN TAHTA KILIÇLAR..
Sosyal ağlarda paylaş

oğlum kimsin sen ne çektirmişim ben sana da haberim yok?

ayrıca abin kim onu da merak ettim şu güçlü hiç yenilmez destesi olan?

hem bizim 60s ta o desteyi yenecem bu desteye koyacam diye kastırdığımız da yok yani, her destenin bi zayıflığı vardır, en güçlü deste bile en dandik desteye zayıflığından dolayı yenilebilir.

YAŞASIN TAHTA KILIÇLAAAAR!!!!
:rock: :rock: :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trash_, 28 Mayıs 2005 00:13 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar budan 5-6 sene önce bursa altıparmak caddesinde magic warhammer salonu vardı... artık hiç birşey yok.. acaba bursada magic oynayan kaldı mı?
,

arkadasım bursada magic oynayan 15-16 tane adamakıllı kisi var eğer altıparmağa 60s kafeye gelirsen seve seve magic oynariz bekliyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Edgewalker, 10 Haziran 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
oğlum kimsin sen ne çektirmişim ben sana da haberim yok?

ayrıca abin kim onu da merak ettim şu güçlü hiç yenilmez destesi olan?

hem bizim 60s ta o desteyi yenecem bu desteye koyacam diye kastırdığımız da yok yani, her destenin bi zayıflığı vardır, en güçlü deste bile en dandik desteye zayıflığından dolayı yenilebilir.

YAŞASIN TAHTA KILIÇLAAAAR!!!!
:rock: :rock: :rock:

abi sen anlamam1ssan ne diyeyim abim yenilmez demiyom..abimin destesi de yenilmez demiyom ama söle diyeyim biz böle aram1zda bi ortamda tak1l1oz ve burda abimin destesi en iyisiydi..hatta o kadar iyi buluyolard1 ki adamlar s1rf abimin destesini yenmek için kendileri baska baska bi ton deste yap1yolard1..hepsi buna uuras1yodu..demeye cal1st11m abimin yok y1k1lmaz yenilmez destesi yoktu.. ben aram1zda su an en iyisinin An1l abinin destesi olddunu da söledim..
adam1n o destesi güzel demeye çal1st1m
Thata k1l1çlar kahrolsun dememin nedenini biliyonuz ve yine diyorum bu kart yüzünden An1l abi bayaa adamlar1 nerdeyse assalad1 diyeyim yani..(valla direk adama sözlesme gibi imzalatm1s kag1da yazd1rm1s..) ama bizim dier elemanlarda pek böle isler yok sadece An1l abiye bu assalama duygusu Ultima dan gelmis olay1 o yani herif UOcu bu yüzden insan assalama duygusu ç1kart1ya böle bi UO sanki insanda..
Sosyal ağlarda paylaş

YA benm ark. cok ii bilio ben anlamadım daha doğrusu o kartlar falan yan cevirilio savunma mı oluyo sanırım öyle bişi
Burdan orkun ark. sesleniorum SU lanet oyunu bana öpretirmisin (Olaya fransız kaldım:=)) O cafeyi cok ii biliorum bi cola içitim 2.30 milyon bizim şaypada 1.950 bin içime cız etti bidaha da gitmedim ama Toplanıp gidilcekse ben varrım oynamayı bilmesemde öğreniirm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
losencilis, 22 Haziran 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
mathan haklısın bu anıl var ya bu anıl yanı ne dıım kı?anıl ayrı yanı..bursa da maguc olurse aha bu anıl yuzunden olur...

ehueheu bi de yenince ardından senin yüzüne baka baka sırıtıyo varya en pis yanı bu
Sosyal ağlarda paylaş

bursa'da magic ölmez arkadaşlar, ama anıl olmasaydı belki bu gün bursa'da avrupa yada dünya şampiyonası yapılıyo olurdu, bursa magic'de geri kaldıysa anıl gibiler yüzünden kalmıştır :P şimdi 10 yıl ilerdeydik.
neyse yakında anıl'a gerekli dersleri verip bu oyunun tüm ince ayrıntılarını öğretecem ve bursa'da magic in gelişmesine bizzat kendim önayak olacam.
göreceksiniz 2006 dünya şampiyonası bursa'da 60'larda yapılacak :D[signature][hline]Why is it drug addicts and computer afficionados are both called users?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Edgewalker, 05 Temmuz 2005 19:11 tarihinde demiş ki:
affedersiniz ama bursa da turnuvaları kim düzenlemiş bana söylesenize .. hep boş konuşuyonuz... önce magic adına bursada birseyler yapın ondan sonra gelip bana laf söyleyin...

:hrr: :hrr: :hrr:

la anıl sen misun??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...